Header

EURO 2016 we Francji – kto z kim i kiedy

CAŁY TERMINARZ EURO 2016 we Francji: Mecze, stadiony, daty, godziny

 
GRUPA C

euro gr c
12 czerwca
Polska – Irlandia Płn. (Nicea, godz.18.00)
Niemcy – Ukraina (Lille, godz. 21.00)
16 czerwca
Ukraina – Irlandia Płn. (Lyon, godz. 18.00)
Niemcy – Polska (St. Denis, godz. 21.00)
21 czerwca
Ukraina – Polska (Marsylia, godz. 18.00)
Irlandia Płn. – Niemcy (Paryż, godz. 18.00)

GRUPA A

euro gr a
10 czerwca
Francja – Rumunia (St. Denis, godz. 21.00)
11 czerwca
Albania – Szwajcaria (Lens, godz. 15.00)
15 czerwca
Rumunia – Szwajcaria (Paryż, godz. 18.00)
Francja – Albania (Marsylia, godz. 21.00)
19 czerwca
Szwajcaria – Francja (Lille, godz. 21.00)
Rumunia – Albania (Lyon, godz. 21.00)

GRUPA B

euro gr b
11 czerwca
Walia – Słowacja (Bordeaux, godz. 18.00)
Anglia – Rosja (Marsylia, godz. 21.00)
15 czerwca
Rosja – Słowacja (Lille, godz. 15.00)
16 czerwca
Anglia – Walia (Lens, godz. 15.00)
20 czerwca
Słowacja – Anglia (St. Etienne, godz. 21.00)
Rosja – Walia (Tuluza, godz. 21.00)
GRUPA D

euro gr d
12 czerwca
Turcja – Chorwacja (Paryż, godz. 15.00)
13 czerwca
Hiszpania – Czechy (Tuluza, godz.15.00)
17 czerwca
Czechy – Chorwacja (St. Etienne, godz. 18.00)
Hiszpania – Turcja (Nicea, godz. 21.00)
21 czerwca
Chorwacja – Hiszpania (Bordeaux, godz. 21.00)
Czechy – Turcja (Lens, godz. 21.00)

GRUPA E

euro ge e
13 czerwca
Irlandia – Szwecja (St. Denis, godz. 18.00)
Belgia – Włochy (Lyon, godz. 21.00)
17 czerwca
Włochy – Szwecja (Tuluza, godz. 15.00)
18 czerwca
Belgia – Irlandia (Bordeaux, godz. 15.00)
22 czerwca
Włochy – Irlandia (Lille, godz. 21.00)
Szwecja – Belgia (Nicea, godz. 21.00)

GRUPA F

euro gr f
14 czerwca
Austria – Węgry (Bordeaux, godz. 18.00)
Portugalia – Islandia (St. Etienne, godz. 21.00)
18 czerwca
Islandia – Węgry (Marsylia, godz. 18.00)
Portugalia – Austria (Paryż, godz. 21.00)
22 czerwca
Węgry – Portugalia (Lyon, godz. 18.00)
Islandia – Austria (St. Denis, godz. 18.00)
1/8 FINAŁU

25 czerwca

1. mecz  A2 – C2 (St. Etienne, godz. 15.00)
2. mecz  D1 – B/E/F3 (Lens, godz. 21.00)
3. mecz  B1 – A/C/D3 (Paryż, godz. 18.00)

26 czerwca
4. mecz  F1 – E2 (Tuluza, godz. 21.00)
5. mecz  C1 – A/B/F3 (Lille, godz. 18.00)
7. mecz  A1 – C/D/E3 (Lyon, godz. 15.00)

27 czerwca
6. mecz  E1 – D2 (St. Denis, godz. 18.00)
8. mecz  B2 – F2 (Nicea, godz. 21.00)

 

1/4 FINAŁU
30 czerwca
1. ćwierćfinał A2 lub C2 – D1 lub B/E/F3 (Marsylia, godz. 21.00)

1 lipca
2. ćwierćfinał B1 lub A/C/D3 – F1 lub E2 (Lille, godz. 21.00)

2 lipca
3. ćwierćinał C1 lub A/B/F3 – E1 lub D2 (Bordeaux, godz. 21.00)

3 lipca
4. ćwierćfinał A1 lub C/D/E3 – B2 lub F2 (St. Denis, godz. 21.00)

 

1/2 FINAŁU

6 lipca
półfinał: zwycięzca 1. ćwierćfinału – zwycięzca 2. ćwierćfinału (Lyon, godz. 21.00)

7 lipca
półfinał: zwycięzca 3. ćwierćfinału – zwycięzca 4. ćwierćfinału (Marsylia, godz. 21.00)

 

FINAŁ – 10 lipca
finał: zwycięzcy półfinałów (St. Denis, godz. 21.00).

 

 

TS/uefa.com, Fot. Dreamstime

1